RK73G2BTTD39R0D
MFR.Part #
RK73G2BTTD39R0D
JLCPCB Part #
C7283853
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS