RK73G2ATTD3091F
MFR.Part #
RK73G2ATTD3091F
JLCPCB Part #
C7049532
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS