RN731ETTP2742F50
MFR.Part #
RN731ETTP2742F50
JLCPCB Part #
C4104332
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS