RK73G1JTTD8661F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JTTD8661F
JLCPCB Part #
C3968029
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS