RN732ATTD4371F100
MFR.Part #
RN732ATTD4371F100
JLCPCB Part #
C4162594
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.37kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS