RK73G1JTTD7680F
MFR.Part #
RK73G1JTTD7680F
JLCPCB Part #
C2578534
Description
-55℃~+155℃ 100mW 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS