RK73G1JTTD3162F
MFR.Part #
RK73G1JTTD3162F
JLCPCB Part #
C2578907
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS