RK73G1JTTD1152C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1152C
JLCPCB Part #
C3947254
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.5kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS