SR0603KR-7W4K7L
MFR.Part #
SR0603KR-7W4K7L
JLCPCB Part #
C3917235
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS