RK73G1JRTTD2943D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD2943D
JLCPCB Part #
C5873877
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS