RK73G1HTTC4303D
MFR.Part #
RK73G1HTTC4303D
JLCPCB Part #
C2582909
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS