RN732BTTD3163C25
MFR.Part #
RN732BTTD3163C25
JLCPCB Part #
C7057490
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS