RK73G1ERTTP47R0D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP47R0D
JLCPCB Part #
C6973542
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS