SG73S2ETTD111J
MFR.Part #
SG73S2ETTD111J
JLCPCB Part #
C4194973
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS