RK73B3ATTE184G
MFR.Part #
RK73B3ATTE184G
JLCPCB Part #
C5850970
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS