RK73B2ERTTD1R2J
MFR.Part #
RK73B2ERTTD1R2J
JLCPCB Part #
C4286820
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS