RK73B2ATTD105J
MFR.Part #
RK73B2ATTD105J
JLCPCB Part #
C316827
Description
-55℃~+155℃ 150V 1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS