RK73B1ERTTP244J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP244J
JLCPCB Part #
C4345996
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS