SG73S1JTTD8060F
MFR.Part #
SG73S1JTTD8060F
JLCPCB Part #
C3988415
Description
-55℃~+155℃ 200mW 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS