MF1/4DCT52A2701F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
MF1/4DCT52A2701F
JLCPCB Part #
C202432
Package
Plugin,D2.3xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS