KQ0603TTE4N7J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
KQ0603TTE4N7J
JLCPCB Part #
C319205
Package
0603
Description
116mΩ 4.7nH 700mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS