KQ0603TTE47NJ
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
KQ0603TTE47NJ
JLCPCB Part #
C319203
Package
0603
Description
280mΩ 2GHz 38@200MHz 47nH 600mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS