HV732BTTD1183F
MFR.Part #
HV732BTTD1183F
JLCPCB Part #
C4032877
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS