RN731ETTP1500C25
MFR.Part #
RN731ETTP1500C25
JLCPCB Part #
C4006138
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS