HV73V1JTTD8872F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V1JTTD8872F
JLCPCB Part #
C4185155
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS