HV73V1JTTD755J
MFR.Part #
HV73V1JTTD755J
JLCPCB Part #
C3934076
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS