HV73V1JTTD7503F
MFR.Part #
HV73V1JTTD7503F
JLCPCB Part #
C4054520
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS