HV73V1JTTD685J
MFR.Part #
HV73V1JTTD685J
JLCPCB Part #
C4193384
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS