HV73V1JTTD685G
MFR.Part #
HV73V1JTTD685G
JLCPCB Part #
C4143284
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS