HV73V1JTTD6194F
MFR.Part #
HV73V1JTTD6194F
JLCPCB Part #
C4198709
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.19MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS