HV73V1JTTD4753F
MFR.Part #
HV73V1JTTD4753F
JLCPCB Part #
C4056425
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS