HV73V1JTTD3923F
MFR.Part #
HV73V1JTTD3923F
JLCPCB Part #
C4318592
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS