HV73V1JTTD3903F
MFR.Part #
HV73V1JTTD3903F
JLCPCB Part #
C4330234
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS