HV73V1JTTD3242F
MFR.Part #
HV73V1JTTD3242F
JLCPCB Part #
C4116646
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS