HV73V1JTTD3094F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V1JTTD3094F
JLCPCB Part #
C4042416
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.09MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS