HV73V1JTTD2403F
MFR.Part #
HV73V1JTTD2403F
JLCPCB Part #
C4236931
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS