HV73V1JTTD225J
MFR.Part #
HV73V1JTTD225J
JLCPCB Part #
C4189733
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS