HV73V1JTTD1743F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1743F
JLCPCB Part #
C4163189
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS