HV73V1JTTD134J
MFR.Part #
HV73V1JTTD134J
JLCPCB Part #
C3948910
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS