HV73V1JTTD134G
MFR.Part #
HV73V1JTTD134G
JLCPCB Part #
C4306898
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS