HV73V1JTTD133J
MFR.Part #
HV73V1JTTD133J
JLCPCB Part #
C4347080
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS