HV73V1JTTD114J
MFR.Part #
HV73V1JTTD114J
JLCPCB Part #
C3962784
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS