HV73V1JTTD1053F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1053F
JLCPCB Part #
C3966938
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS