HV73V1JTTD1003F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V1JTTD1003F
JLCPCB Part #
C4139703
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS