HV732HRTTE2743F
MFR.Part #
HV732HRTTE2743F
JLCPCB Part #
C6637998
Description
-55℃~+155℃ 274kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS