HV732BTTD225G
MFR.Part #
HV732BTTD225G
JLCPCB Part #
C4235113
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS