HV732BRTTD5114F
MFR.Part #
HV732BRTTD5114F
JLCPCB Part #
C6967432
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS