HV732BRTTD2104F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732BRTTD2104F
JLCPCB Part #
C5765451
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS