HV732ATTD2213F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732ATTD2213F
JLCPCB Part #
C4056512
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 221kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS