CN1J4KTTD512J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
CN1J4KTTD512J
JLCPCB Part #
C520381
Package
0603x4
Description
4 5.1kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS